O nas
MUS MUS to marka do snu i ze snów... Tworzymy piżamy i pościel, które mają być przede wszystkim wygodne, miękkie i przyjemne w dotyku. Nasze produkty ucieszą małych wrażliwców, ponieważ unikamy wszytych drapiących metek czy odstających szwów. Bardzo chcemy, aby musmusowe wzory pobudzały dziecięcą wyobraźnię, przynosiły inspirujące piękne sny. Nasze autorskie grafiki zostały wykonane przez amerykańskie i polskie ilustratorki.
 
W o o d l a n d   s t o r i e s   to kolekcja bielizny, piżam i pościeli zainspirowana lasem, niekrzykliwa, lecz trochę dzika i nieoczywista. Nie znajdziesz u nas gotowych zestawów. Każdy element piżamy (góra czy dół) możesz dobrać według własnego gustu. Troszkę Ci przy tym podpowiadamy, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.
 
Bawełna organiczna, z której powstają produkty MUS MUS, posiada certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS), gwarantujący, że została pozyskana z ekologicznych upraw, gdzie nie stosuje się toksycznych środków ochrony roślin ani nawozów sztucznych, do pracy nie są wykorzystywane dzieci, a pracownicy pracują w bezpiecznych i nieskażonych warunkach. Bawełna organiczna to produkt etyczny – wolny od niewolniczej pracy dorosłych i dzieci. To produkt bezpieczny – gotowe produkty nie zawierają środków chemicznych. Dlatego też nie powodują one alergii, uczuleń ani astmy. To produkt wytrzymały i przyjemny w dotyku – bawełna zbierana jest ręcznie, dzięki temu nie ma konieczności jej chemicznego czyszczenia, włókna nie są osłabiane przez środki chemiczne. Uprawa bawełny organicznej nie narusza lokalnych ekosystemów, nie powoduje zanieczyszczenia wody ani nie wpływa negatywnie na zdrowie pracowników.
 
Staramy się, aby wszystko, co związane z MUS MUS, było ekologicznie zakręcone. Dlatego w biurze używamy papieru i akcesoriów pochodzących z recyklingu. Nasze opakowania w 100% podlegają biodegradacji. Pudełka, w które pakujemy ubrania i pościel, nie są pokryte żadnymi powłokami. Koperty do tatuaży zmywalnych, etykiety do ubrań i plakaty wykonane są z ekologicznego papieru. Wybieramy małe lokalne zakłady, gdzie ważniejsza jest jakość niż ilość.
 
Cieszymy się, że nas znaleźliście. Pozwólcie się zabrać do krainy dziecięcych snów. Może zakochacie się w oczach dzikiego wilka albo opiekuńczym spojrzeniu niedźwiedzia, a łosie zamruczą Wam do snu?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl