O nas
sukienka lnianaMUS MUS to mała rodzinna firma. Najpierw pokazaliśmy Wam nasze piżamki i pościele z bawełny organicznej z autorskimi nadrukami. Teraz nasza oferta poszerza się o lniane ubrania dla kobiet.
Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są z naturalnych i ekologicznych materiałów. Pod względem ekologii jesteśmy trochę zakręceni :)
Wierzymy, że produkcja ubrań może wyglądać inaczej, że nie musi powodować niszczenia środowiska, nadmiernego zużycia surowców, szalonej emisji CO2 czy braku szacunku do wytwórców. U nas jest to produkcja w wersji slow... Szyjemy małe ilości w lokalnej szwalni, starannie dobieramy materiały i dodatki. Staramy się minimalizować odpady poprodukcyjne. Po uszyciu ubrania nie są pakowane pojedynczo w torebki foliowe, lecz zbiorczo w opakowania do ponownego wykorzystania.
Wszystkie etykiety, opakowania czy nawet papier, na którym drukujemy faktury, wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu. Prowadzimy firmę w sposób ekologiczny, w zgodzie z nurtem zero waste.
Lniana kolekcja przeznaczona jest dla kobiet świadomych, które wiedzą, że swoimi wyborami zakupowymi kształtują to, jak wygląda świat. Które wybierają jakość, nie ilość. Dlatego staramy się tworzyć kroje ponadczasowe, które pozostaną modne przez wiele sezonów. 
Cieszymy się, że nas znaleźliście... 
 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl