Przejrzystość cen

"Dlaczego ta pościel jest taka droga?"


Pewnie większości z Was wydaje się, że na jej koszt składa się przede wszystkim nasz zysk... otóż nie do końca...

Uważamy, że jako konsumenci macie prawo wiedzieć, z czego wynika cena kupowanego przez Was produktu i co się na nią składa. W przypadku musmusowej pościeli wygląda to tak jak na rysunku poniżej: 

 

Bardzo dużą część kosztów stanowią materiały, które specjalnie sprowadzamy z Turcji, gdyż u nas wysokiej jakości tkanina z bawełny organicznej jest nieosiągalna.

Nasze tkaniny są drukowane w Polsce na specjalne zamówienie. Stosujemy nadruk cyfrowy - świetny jakościowo, niespieralny i niewyczuwalny w dotyku.

Pościel jest również szyta w Polsce - w małych rodzinnych szwalniach. Dodatki wybieramy starannie i szukamy najlepszych rozwiązań - zamki wszyte do pościeli zamawiamy w najlepszej na rynku firmie YKK. Opakowania do naszych produktów są wykonane z kartonu i w 100% ulegają biodegradacji.

Staramy się tworzyć etycznie i eko-rozważnie, chcemy aby nasza działalność wywierała jak najmniejszy wpływ na otaczające nas środowisko. Nasze koszty produkcji są konsekwencją naszych rozważnych i dobrych wyborów.


Jeśli zależy Wam na zakupie pościeli bardzo wysokiej jakości, wyprodukowanej bez chemii i w etyczny sposób oraz uszytej w Polsce - zapraszamy! :)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl